Επετειακή Εκδήλωση

Αγαπητοί μαθητές και αγαπητοί γονείς,

αύριο Τετάρτη 24/3/2021 και ώρα 09:00 π.μ. σάς περιμένουμε στην ηλεκτρονική τάξη (webex) της φιλολόγου κυρίας Γερολυμάτου, ώστε να συντονιστούμε στον σταθμό του σχολείου μας, για να παρακολουθήσουμε την σχολική επετειακή εκδήλωση για τον εορτασμό της 25ης Μαρτίου.

Ο σταθμός θα βρίσκεται στον έλεγχο των τελειόφοιτων μαθητών μας, οι οποίοι κατέβαλαν σημαντική προσπάθεια, επέδειξαν ομαδικό και συνεργατικό πνεύμα, τιμώντας τους ήρωες της Επανάστασης και αναδεικνύοντας την αξία της συλλογικής δράσης για την επίτευξη ενός κοινού σκοπού προς όφελος του συνόλου.

Με χαρά προσδοκούμε την ενεργή σας συμμετοχή!

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 15/11 ΚΑΙ ΩΡΑ 7.30 ΜΜ ΣΤΟ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΕΙΟΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 15/11 ΚΑΙ ΩΡΑ 7.30 ΜΜ ΣΤΟ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΕΙΟ

Το Δ.Σ της ΕΛΜΕ Ηρακλείου καλεί γονείς και μαθητές, όλους τους φορείς του γονεϊκού και μαθητικού κινήματος, σε μια προσπάθεια ενημέρωσης και συγκρότησης ΜΕΤΩΠΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ και ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ στην αντιλαϊκή εκπαιδευτική